Relacja i fotorelacja z PEI – konferencji szkoleniowo-motywacyjnej

 

W dniu 12.03.2016 roku w Warszawie odbyła się konferencja szkoleniowo – motywacyjna. Najbardziej rozpoznawalny obiekt w Warszawie – PGE Narodowy odwiedziły polskie i światowe gwiazdy Fitnessu. Warto wspomnieć, że PEI to pierwsza konferencja fitness na tak dużą skalę w Europie!

DSCF1238

W jednym miejscu można było zobaczyć największych specjalistów z zakresu odżywania, treningu, suplementacji i motywacji. Gwiazdami Konferencji PEI była najsławniejsza motywatorka sceny fitness – Michelle Lewin oraz jeden z najlepszych fitness modeli na świecie – Simeon Panda.

DSCF1215

Wśród prelegentów znalazł się Akop Szostak, Sylwia Szostak, Michał Karmowski, Paweł Głuchowski, Tadeusz Sowiński, Wojciech Herra, Tadeusz Sowiński i Michał Dachowski.

DSCF1184

Oprócz wyżej wymienionych gwiazd na stoiskach z supelmentami diety można było spotkać m.in Aline Pettke, Marte Banasik, Paule Macior, Hanie Garboś, Tomasza Słodkiewicza, Emila Kalańskiego, Tomka Marca, Piotra Boreckiego i wiele innych osób.

DSCF1179

Głównym założeniem wydarzenia było promowanie sportowego i zdrowego trybu życia. Cała konferencja została podzielona na bloki tematyczne: suplementacja, metody treningowe, dieta,regeneracja i motywacja.

DSCF1266
Konferencja prasowa z gwiazdami PEI

Konferencja była ogromną dawką wiedzy. Zarówno gwiazdy, jak i prelegenci chętnie dzielili się swoją wiedzą i odpowiadali na pytania uczestników. Dla mnie osobiście było to bardzo pozytywne spotkanie, bo oprócz tego że dowiedziałam się wielu ciekawych i wartościowych rzeczy, to mogłam dodatkowo na żywo zobaczyć, porozmawiać i zrobić sobie zdjęcie z osobami, które znałam jedynie z telewizji i internetu.

DSCF1296

Wielkie ukłony dla organizatorów- wszystko było dopięte na ostatni guzik. Wszystko można było znaleźć  bez problemu,  a osoby przypisane do konkretnego sektora dodatkowo służyły pomocą.

DSCF1246

Wyjazd na konferencję dał mi ogromną dawką motywacji, którą na pewno będę dzielić się z podopiecznymi .

DSCF1193

DSCF1192

Polecam każdemu wyjazd na takie typu wydarzenie ! Zapraszam do obejrzenia mojej fotorelacji z tego wyjątkowego dnia

Już w październiku druga  edycja PEI , a na niej kolejne gwiazdy .